LIFT קדימה

המקום בו נפגשים סגנון משובח עם צוות המאמנים הטוב בישראל, באווירה משפחתית תוכנית אימונים מבוקרת ומתקן אימון מגונדר מפנק וקרצת חצוף. מוזמנים להיכנס לעולם התוכן שלנו, לחוויה ייחודית ושונה ממה שהכרתם עד עכשיו.

תכירו את המאמנים שלנו

עמית חדד
רולנד ברצלדי
סיון תורג׳מן
עמרי סטרוגו
מאי אריעם
בר טנג׳י

מערכת שעות

ראשון

ENDURANCE

6:00 – 7:00

BOOTCAMP

8:30 – 9:30

STRONG

9:30 – 10:30

STRONG

17:00 – 20:00

BOOTCAMP

17:00 – 21:00

STRONG BASE

20:00 – 21:00

kickboxing

20:30

שני

BOOTCAMP

8:30 – 9:30

יוגה

9:30

ENDURANCE

8:30 – 10:30

YOGA

9:30 – 10:30

STRONG

17:00 – 18:00

BOOTCAMP

18:00 – 21:00

STRONG CORE

18:00 – 19:00

STRONG

19:00 – 21:00

שלישי

STRONG

6:00 – 7:00

STRONG

8:30 – 9:30

BOOTCAMP CORE

8:30 – 10:30

STRONG

17:00 – 18:00

BOOTCAMP

18:00 – 21:00

STRONG BASE

18:00 – 19:00

STRONG

19:00 – 21:00

רביעי

YOGA

8:30 – 9:30

ENDURANCE

8:30 – 10:30

ENDURANCE

17:00 – 18:00

BOOTCAMP

18:00 – 19:00

STRONG CORE

18:00 – 19:00

ZUMBA

19:00 – 21:00

ENDURANCE

19:00 – 21:00

kickboxing

20:00

kickboxing

20:45

חמישי

TRX&KTB

6:00 – 7:00

STRONG

8:30 – 10:30

HIIT

8:30 – 10:30

HIIT

16:00 – 17:00

HIIT

16:00 – 17:00

STRONG

18:00 – 20:00

HIIT

18:00 – 21:00

STRONG CORE

20:00 – 21:00

שישי

YOGA

7:25 – 8:25

STRONG

8:30 – 11:30

TRX&KTB

8:30 – 11:30

TRX&KTB

13:00 – 14:00

STRONG

14:15 – 15:15

שבת

TRX&KTB

8:30 – 9:30

STRONG

9:30 – 10:30

TRX&KTB

10:30 – 11:30

STRONG

18:00 – 21:00

BOOTCAMP

18:00 – 21:00


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ominox97/public_html/lift-site/wp-content/themes/lift/elements/timetable.php on line 88
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת

ENDURANCE

6:00 – 7:00

רולנד

BOOTCAMP

8:30 – 9:30

רולנד

BOOTCAMP

8:30 – 9:30

סיון

יוגה

9:30

נחמה

STRONG

6:00 – 7:00

רולנד

STRONG

8:30 – 9:30

רולנד

YOGA

8:30 – 9:30

נחמה

TRX&KTB

6:00 – 7:00

רולנד

STRONG

8:30 – 10:30

רולנד

YOGA

7:25 – 8:25

נחמה

STRONG

8:30 – 11:30

עמרי

TRX&KTB

8:30 – 9:30

רולנד

STRONG

9:30 – 10:30

רולנד

ENDURANCE

8:30 – 10:30

רולנד

YOGA

9:30 – 10:30

נחמה

BOOTCAMP CORE

8:30 – 10:30

עמרי

ENDURANCE

8:30 – 10:30

רולנד

HIIT

8:30 – 10:30

סיון

HIIT

16:00 – 17:00

סיון

TRX&KTB

8:30 – 11:30

רולנד

TRX&KTB

13:00 – 14:00

רולנד

STRONG

14:15 – 15:15

עמרי

STRONG

9:30 – 10:30

רולנד

TRX&KTB

10:30 – 11:30

רולנד

STRONG

17:00 – 20:00

ענבר

BOOTCAMP

17:00 – 21:00

סיון

STRONG

17:00 – 18:00

רולנד

BOOTCAMP

18:00 – 21:00

סיון

STRONG CORE

18:00 – 19:00

רולנד

STRONG

17:00 – 18:00

ענבר

BOOTCAMP

18:00 – 21:00

רולנד

ENDURANCE

17:00 – 18:00

רולנד

BOOTCAMP

18:00 – 19:00

שלי

STRONG CORE

18:00 – 19:00

רולנד

HIIT

16:00 – 17:00

סיון

STRONG

18:00 – 20:00

עמרי

STRONG

18:00 – 21:00

ענבר

BOOTCAMP

18:00 – 21:00

סיון

STRONG BASE

20:00 – 21:00

ענבר

kickboxing

20:30

דניאל

STRONG

19:00 – 21:00

רולנד

STRONG BASE

18:00 – 19:00

ענבר

STRONG

19:00 – 21:00

ענבר

ZUMBA

19:00 – 21:00

עמית

ENDURANCE

19:00 – 21:00

עמית

kickboxing

20:00

דניאל

kickboxing

20:45

דניאל

HIIT

18:00 – 21:00

סיון

STRONG CORE

20:00 – 21:00

עמרי

כתבו לנו

fitness